Postează un anunț de angajare cu doar 79 RON.

Simplu, rapid, pe loc!

Înregistrează-te
0 joburi disponibile
10 Iulie 2024
Angajam soferi pentru curierat - depozit de colete – cat. B
Smart
București
Experiență puțină (<3 ani)
Necalificat
2600 - 2800 Lei / lună
Descrierea jobului

Oferim:

1.      Sofer pe masina mica:

·        2600 Lei net + 600 Lei tichete de masa + tips

2.      Sofer pe masina de 3,5 tone

·        2800 Lei net + 600 Lei tichete de masa + tips

Program:

•             Pe masina mica: 09:00-17:00/ L-V+o sambata pe luna

•             Pe masina de 3,5 tone: 12:00-20:00 / L-V cu mentiunea ca au si manipulant pe masina+o sambata pe luna

Cerinte:

·        Cazier

·        Permis de conducere – minim 2 luni

Locatie: Glina, , Otopeni, Stefanestii de Jos, sau Sector 2

Pentru mai multe detalii, sunati la nr din anunt.

Angajator
Smart