Postează un anunț de angajare cu doar 79 RON.

Simplu, rapid, pe loc!

Înregistrează-te
0 joburi disponibile
3 Iulie 2024
COLECTOR (RECUPERATOR) CREANTE/DEBITE
FLEX FINANCIAL I.F.N. SA
Craiova, Dolj
Experiență medie (3-5 ani)
Liceu
Descrierea jobului *

FLEX FINANCIAL I.F.N. SA din CRAIOVA angajează un COLECTOR (RECUPERATOR) CREANTE/DEBITE.

Agenții de asigurări colectează plăți pentru o factură de asigurare restantă. Sunt specializați în toate domeniile de asigurări, cum ar fi asigurările medicale, asigurările de viață, asigurările auto, asigurările de călătorie etc., și contactează în mod repetat persoane pentru a le oferi asistență la plată sau pentru a facilita planuri de plată în funcție de situația financiară a unei persoane.

Responsabilități:

  • Colectează plăți pentru o factură de asigurare restantă
  • Contactează în mod repetat persoane pentru a le oferi asistență la plată
  • Facilita planuri de plată în funcție de situația financiară a unei persoane

Cerințe:

  • Experiență Medie (3-5 ani)
  • Liceal-LICEU TEORETIC
* Informații generate pe baza codului ESCO
i
Descrierea jobului, cerințele și responsabilitățile au fost generate de către iajob.ro, cu ajutorul inteligenței artificiale, pe baza codului ESCO*. Dacă nu ești de acord cu informația inclusă în anunțul tău de angajare, ne poți contacta la: [email protected]. *Codul ESCO reprezintă clasificarea europeană a aptitudinilor, competențelor și ocupațiilor.
Angajator