Postează un anunț de angajare cu doar 79 RON.

Simplu, rapid, pe loc!

Înregistrează-te
0 joburi disponibile
19 Iunie 2024
Lucrător comercial înghețată artizanală
NATURO
Sibiu
Fără experiență
Necalificat
2800 RON / lună
Descrierea jobului

Căutăm un lucător comercial pasionat de înghețată artizanală, dispus să se dezvolte într-un mediu dinamic și să ofere experiențe deosebite clienților noștri! În schimb, îți oferim un salariu atractiv, beneficii și condiții de muncă excelente. Vrei să îți începi cariera într-o echipă prietenoasă și să te bucuri de înghețata NATURO?

Responsabilități:

  • Vei prezenta într-un mod atractiv inghetata NATURO
  • Vei învăța zi de zi despre plăcerea pe care înghețata bună și de calitate o poate oferi celor din jur
  • Vei construi și dezvolta relații de încredere cu clienții
  • Îți vei însuși și aplica politica de vânzare a companiei
  • Vei asigura necesarul de marfă și depozitarea acesteia
  • Vei recepționa produsele
  • Vei igieniza spațiul de lucru

Cerințe:

  • Bune abilități de comunicare și relaționare
  • Simț dezvoltat pentru respectarea standardelor de calitate
  • Energie pozitivă și rezistență la efort fizic
  • Cunoștințe medii de limba engleză
  • Capacitatea de a lucra în ture și în weekend
  • O abordare onestă și responsabilă față de valorile etice ale companiei
  • Responsabilitate, statornicie, optimism și o atitudine pozitivă
Angajator
NATURO