Postează un anunț de angajare cu doar 79 RON.

Simplu, rapid, pe loc!

Înregistrează-te
0 joburi disponibile
27 Iunie 2024
Operator productie / Operator masini automate
CTP Group
Ploiești, Prahova
Experiență medie (3-5 ani)
Colegiu/Facultate
2300 - 2500 RON / lună
Descrierea jobului

Căutăm un Operator productie / Operator masini automate dedicat și atent la detalii, dispus să se alăture echipei noastre și să contribuie la producerea de produse de înaltă calitate! Beneficiați de un pachet salarial atractiv și de multiple beneficii, inclusiv transport asigurat și prime speciale. Aplicați acum și dezvoltați-vă cariera alături de noi!

Responsabilități:

  • Executa operatiunile de asamblare cu materiale conforme in concordanta cu planul de operatii functie de masina/linia pe care este alocat
  • Mentine ordinea si curatenia in aria de lucru si de productie
  • Verifica calitatea materialelor din procesul de productie
  • Raporteaza orice defect de material sau produs sefului de formatie in cel mai scurt timp
  • Executa toate operatiunile specifice fazei de lucru conform instructiunilor in timpul alocat
  • Gestioneaza defectele produsului care se fabrica pe masina/linia pe care este alocat
  • Verifica si se asigura de respectarea standardelor privind calitatea si corectitudinea asamblarii individuale, conform instructiunilor primite, in functie de masina/linia pe care este alocat
  • Respecta toti parametrii de monitorizare a calitatii precum si regulile de igiena si siguranta a produsului
  • Realizeaza toate masuratorile, verificarile conform planului de inspectie aprobat si valabil
  • Asigura inregistrarea datelor in sistemele de calitate aprobate
  • Asigura indeplinirea tuturor parametrilor cheie ai productiei
  • Asigura inregistrarea productiei pe tablele de raportare orara si, unde este cazul, in sistemul electronic

Cerințe:

  • Studii : Minim 10 clase
  • Experiența minim 1 an in productie
  • Cunostinte tehnice
  • Disponibilitatea de lucru in picioare
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă
  • Capacitatea de a lucra la norma, standardizat, operatii repetitive
  • Capacitatea de a lucra sub presiune
Angajator
CTP Group