Postează un anunț de angajare cu doar 79 RON.

Simplu, rapid, pe loc!

Înregistrează-te
0 joburi disponibile
26 Iunie 2024
Operator sala jocuri, venit 3350-3450 lei net+bonus+tips
Max Bet
Pitești, Argeș
Fără experiență
Necalificat
3350 - 3450 lei / lună
Descrierea jobului

Dacă ești gata să îți îndeplinești visurile și să faci diferența în viața oamenilor, alătură-te echipei noastre ca Operator sala jocuri și descoperă oportunități de dezvoltare și creștere într-un mediu dinamic și plin de energie! Îți oferim un salariu motivant, bonusuri de performanță și o mulțime de beneficii care te vor face să te simți apreciat și împlinit. Împreună, să creăm experiențe unice pentru clienții noștri!

Responsabilități:

  • Ofera servicii de calitate clienților

  • Anticipează nevoile clienților și depășește așteptările cu atitudinea pozitivă și zâmbetul molipsitor

  • Arată clienților cum funcționează aparatele și explică regulile de joc

  • Efectueaza plăți și întocmește/emite documente specifice

Cerințe:

  • Energic și zâmbitor

  • Activ și atent la detalii

  • Prietenos și comunicativ

  • Dornic să se dezvolte profesional și personal

  • Motivat de mediile dinamice

Angajator
Max Bet