Postează un anunț de angajare cu doar 79 RON.

Simplu, rapid, pe loc!

Înregistrează-te
0 joburi disponibile
28 Iunie 2024
Reprezentant vânzări sportive Decathlon - Satu Mare
Roumasport
Satu Mare, Arad
Experiență puțină (<3 ani)
Necalificat
Descrierea jobului

Îți place să faci sport și să ajungi la înălțime? Ca Reprezentant vânzări sportive la Decathlon Satu Mare, vei avea oportunitatea să îți îmbini pasiunea pentru sport cu experiența de vânzări, oferind clienților noștri experiențe deosebite de cumpărături. În plus, vei beneficia de un pachet salarial atractiv și de oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe dinamice!

Responsabilități:

  • Vânzarea produselor disponibile fizic sau digital care satisfac nevoile clientului

  • Propunerea serviciilor care contribuie la achiziția de produse

  • Vânzarea tuturor soluțiilor care îndeplinesc experiența așteptată de client

  • Utilizarea tuturor canalelor pentru a promova și a vinde produsele

  • Oferirea serviciilor de bună calitate în magazin tuturor clienților

  • Oferirea clienților o experiență de plată și servicii de bună calitate la casa de marcat

  • Propunerea serviciilor de atelier pentru a personaliza sau prelungi durata de viață a produselor clienților

  • Garantarea disponibilității fizice și digitale a produselor, prin inventarierea corectă a acestora

  • Garantarea siguranței clienților în magazin, a produselor și a datelor acestora din punct de vedere GDPR

Cerințe:

  • Pentru a intra oficial în echipa noastră:

    • trebuie să îți placă să comunici cu cei din jur, să ai spirit de echipă și să ajuți clienții cu sfaturi în vederea alegerii echipamentului sportiv cel mai potrivit.

    • nu este esențial să ai experiență în domeniu, însă este important să fii dornic să înveți ceva nou în fiecare zi, să fii curios, responsabil și creativ.

Angajator
Roumasport