Postează un anunț de angajare cu doar 79 RON.

Simplu, rapid, pe loc!

Înregistrează-te
0 joburi disponibile
20 Iunie 2024
Soferi comunitate categoria C+E
AGEXIM TRASNPORT&LOGISTICS SRL
Pitești, Argeș
Experiență puțină (<3 ani)
Colegiu/Facultate
3268 - 5668 Euro / lună
Descrierea jobului

Căutați un loc de muncă cu salariu atractiv și beneficii excelente? Deveniți sofer în cadrul companiei noastre și câștigați până la 3268 E la simplu și 5668 E la echipaj, plus bonusuri și recompense suplimentare! Vă așteptăm să vă alăturați echipei noastre și să începeți o carieră în transport internațional!

Cerințe:

  • permis de conducere categoriile C + E, card tahograf și certificat de pregătire profesională

  • certificat de pregătire profesională ADR colete (opțional)

  • pașaport (opțional)

Angajator